Еще не зарегистрированы? Регистрация | Я не помню пароль

Неверный логин или пароль. Попробуйте еще раз.


Если Вы зарегистрируетесь на сайте - не нужно будет каждый раз заново вводить свои данные. Может стоит попробовать? Регистрация


0/250
Ссылка на работу будет отправлена автоматически

Если Вы не смогли дозвониться до нас или Вам удобнее, чтобы мы связались с Вами, пожалуйста, воспользуйтесь этой формой заявки.

0/250
В корзине ничего нет

Бесплатная доставка при заказе от 1000 грн.

Подарунковий набір коробок для винаСледующая работа

Вам нравится работа?

00434

Описание

Не знаєте що подарувати на весілля, день народження або на День Закоханих? Бутилка вишуканого і смачного вина завжди буде доречна. І до вина чудово підійде дерев'яний набір з красивим оздобленням.Набір проектований для типової пляшки вина (висотою 30 см, діаметром 7.3см). Ідеально підійде для виїзних церемоній вінчання, весілля, розписки та просто для оригінального подарунка. Завдяки отворам у верхній кришці дає можливість зав’язати бантик чи повісити накладний замочок. Часто використовують для відкладання на довгу пам′ять пляшки алкогольного напою, і урочисте відкриття її в обумовлений час. Наприклад, на народження дитини, наступний ювілей, золоте весілля і т.д.Складається з 3 коробок під пляшки, та упаковочної коробки. Можливе унікальне гравірування та колір кожної з коробок.Можливе індивідуальне нанесення ініціалів, імен, привітань та іншого тексту чи зображення.Розмір: 25х34х8 см.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Информация

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти на сайт.

Если у Вас еще нет аккаунта, Вам нужно зарегистрироваться

Наверх