Еще не зарегистрированы? Регистрация | Я не помню пароль

Неверный логин или пароль. Попробуйте еще раз.


Если Вы зарегистрируетесь на сайте - не нужно будет каждый раз заново вводить свои данные. Может стоит попробовать? Регистрация


0/250
Ссылка на работу будет отправлена автоматически

Если Вы не смогли дозвониться до нас или Вам удобнее, чтобы мы связались с Вами, пожалуйста, воспользуйтесь этой формой заявки.

0/250
В корзине ничего нет

Бесплатная доставка при заказе от 1000 грн.

Об'ємне оформлення марочного блоку з серії «Український народний одяг»Следующая работа

Вам нравится работа?

10653

Материалы

паспарту, пластик

Описание

Марки «Український народний одяг» є однією з серій поштової продукції, яка користується найбільшим попитом. Барвисті зображення марок презентують багату культурну спадщину українського народу. Випуск серії «Український народний одяг» Укрпошта почала з 2001 року. Кожна марка містить унікальне зображення національного українського строю залежно від регіону України, певного ритуалу чи свята, на яке в цей костюм вбиралися. Зчіпки з двох марок від кожної області чи історичного регіону України об’єднуються по три та складають поштовий блок. Всі марки випуску «Український народний одяг» створені одним художником – Миколою Кочубеєм. В першому блоці розміщені поштові марки з одягом Київщини, Чернігівщини та Полтавщини, в другому – Черкащини, Вінниччини та Тернопільщини. Третій блок був випущений у 2003 і містив зображення народного строю Харківщини, Сумщини та Донеччини. На блоці 2004 року випуску – мав львівський, івано-франківський та гуцульський костюм. На наступному блоці 2005 року були розміщені зображення зразків одягу Житомирщини, Рівненщини та Волині, в 2006 році – костюм Запорізького, Херсонського та Одеського регіонів. Наступного року вийшли марки з хмельницьким, буковинським та закарпатським костюмом. В останньому блоці розміщені зображення національного строю Криму, Дніпропетровщини та Луганщини. Марки з серії «Український народний одяг» є яскравими, кожна з них є справжнім витвором мистецтва. Вони різнобічно відкривають українську культуру, до того ж дають уявлення про святковий календар та вірування українського народу.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Информация

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти на сайт.

Если у Вас еще нет аккаунта, Вам нужно зарегистрироваться

Наверх