Еще не зарегистрированы? Регистрация | Я не помню пароль

Неверный логин или пароль. Попробуйте еще раз.


Если Вы зарегистрируетесь на сайте - не нужно будет каждый раз заново вводить свои данные. Может стоит попробовать? Регистрация


0/250

Если Вы не смогли дозвониться до нас или Вам удобнее, чтобы мы связались с Вами, пожалуйста, воспользуйтесь этой формой заявки.

0/250
В корзине ничего нет

Бесплатная доставка при заказе от 1000 грн.

Ярмарок «Козацька столиця»Завершено

Когда: 26 - 27 мая 2018 г.Где: г. Чигирин0

26-27 травня 2018 року в рамках фестивалю VIRA FEST відбудеться ярмарок «Козацька столиця». Фестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться на свято Трійці у Чигирині.

 

У ці дні у першій козацькій столиці просто неба лунатиме особлива музика, відбуватимуться конкурси, мистецькі акції, арт-інсталяції. Однією із традиційних локацій фесту стане ярмарок «Козацька столиця», де будуть представлені кращі вироби народних майстрів, митців та продукція креативних компаній.

 

Ярмарок відбудеться на території Резиденції Богдана Хмельницького, що є частиною Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

 

Ярмарок «Козацька столиця» розшукує креативних учасників.

Щоб стати учасниками дійства та отримати можливість представити власні товари на ярмарку, достатньо заповнити АНКЕТУ до 13 травня. Відповідь від організаторів надійде на вказану електронну пошту впродовж 5-ти робочих днів.

 

Сайт: http://fest.kolodar.org/component/k2/item/457-yarmarok-kozatska-stolytsia-rozshukuie-kreatyvnykh-uchasnykiv

Як це було (VIRA FEST 2017, видео): https://youtu.be/-XahT2uXA8o

Источник: http://kolodar.org/

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Информация

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти на сайт.

Если у Вас еще нет аккаунта, Вам нужно зарегистрироваться

Наверх