Еще не зарегистрированы? Регистрация | Я не помню пароль

Неверный логин или пароль. Попробуйте еще раз.


Если Вы зарегистрируетесь на сайте - не нужно будет каждый раз заново вводить свои данные. Может стоит попробовать? Регистрация


0/250

Если Вы не смогли дозвониться до нас или Вам удобнее, чтобы мы связались с Вами, пожалуйста, воспользуйтесь этой формой заявки.

0/250
В корзине ничего нет

Бесплатная доставка при заказе от 1000 грн.

Ярмарок «Казкова столиця»: реєстрацію учасників відкрито!Завершено

Когда: 15-16 декабря 2018 г.Где: г. Чигирин, Черкасская область0

Конкурси, інсталяції, неймовірні шоу чекають гостей 15-16 грудня у першій козацькій столиці України – Чигирині, під час традиційного Фестивалю Святого Миколая.

 

Фестиваль, який називають «Лапландією в Україні», відбудеться цього року вже вп’яте та, за прогнозами, збере не менш як 30 тисяч гостей.

На заході діятиме не лише Резиденція головного добродійника, але й масштабна територія безкоштовних розваг для дітей. Також працюватиме дві сцени, де відбуватимуться всеукраїнські конкурси та виступи запрошених зірок, – анонсують організатори – представники благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ».

 

Традиційно на території діятиме ярмарок «Козацька столиця», де можна буде придбати вироби народних умільців та майстрів, колоритну сувенірну продукцію і найкращі подарунки до свят. Ярмарок на Фестивалі Святого Миколая – це завжди окрема подія з власною атмосферою та настроєм! Товари, що можна придбати та побачити тут, не знайти в супермаркетах і часто навіть не купити в мережі, – констатують організатори.

 

Щоб бути представленими на зимовому ярмарку «Казкова столиця» учасники мають заповнити електронну анкету до 1 грудня 2018 року.

 

Сайт: http://fest.kolodar.org/component/k2/item/476-yarmarok-kazkova-stolytsia-reiestratsiiu-uchasnykiv-vidkryto

Посмішки Фестивалю Святого Миколая 2017 (видео): https://youtu.be/3TD1kOS3BUY

Источник: http://fest.kolodar.org

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Информация

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти на сайт.

Если у Вас еще нет аккаунта, Вам нужно зарегистрироваться

Наверх